کد مطلب : 31807 / تاریخ ثبت : 1397/04/02-09:34

چهارمین رویدادکارآفرینی با موضوعیت گردشگری

یکی از بخش هایی که می توان روی آن سرمایه گذاری اقتصادی نمود حوزه گردشگری است که کشور ایران بخصوص استان البرز از این حیث بهره مند می باشد و دارای پتانسیل و ظرفیت های قابل توجهی است
به گزارش خبرنگار خبر صنعت، چهارمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری، با حضور مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز و جمعی از مدیران و مسوولان پرک علم و فناوری البرز برگزار شد.
ذر حاشیه این همایش اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه  با بهره گیری از تحربیات خود در حوزه کسب و کارهای نوین و اشتغالزایی های اقتصاد مقاومتی گزارش مبسوطی از راهکارها و ایده هایی که مثمر ثمر در راستای کسب و کارهای نوین قابل پردازش هستند ارائه نمود.

وی در بخشی از این گزارش ضمن تشویق کارافرینان در حوزه کسب و کارهای نوین آنهم در حوزه دانش بنیانی اظهار کرد: ما در برهه ای هستیم که نیاز است جهت توسعه و رشد و تعالی اقتصادی کشور با اهمیت دادن به کسب و کارهای نوپا آنها را در قالب استارتاپ ارائه نماییم تا به نمایش گذاشتن این طرح ها بتوانیم در این جهت بازار سرمایه گذاری را رونق دهیم.

 در بخش دیگری  اشکان بروج، مدیر سایت آکادمی گردشگری و مهرداد رضائی بنیانگذار سایت بوکینگ ویلا نیز  در ادامه این نشست و هم اندیشی شمه ای از مشکلات و مسائل ممکن در حوزه گردشگری را عنوان کرده و تصریح کردند: یکی از بخش هایی که می توان روی آن سرمایه گذاری اقتصادی نمود حوزه گردشگری است که کشور ایران بخصوص استان البرز از این حیث بهره مند می باشد و دارای پتانسیل و ظرفیت های قابل توجهی است.

بروج خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای جذب سرمایه گذاری در این حوزه قطعا برپایی استارتاپها ست که می تواند زمینه اشتغالزایی را نیز سببب شود.

قابل ذکر این که، مهمانان این بخش از همایش هر کدام جداگانه به بیان تجربیات خود در حوزه مربوطه پرداختند از جمله  مسعود طباطبائی، مدیر فنی و محصول شرکت سفرهای علی بابا، نیزاز تجربه راه اندازی و شکست کسب و کار خود نیز در این رویداد پرداخت تا به حاضران و پویندگان مسیر کسب و کارهای نوین  علاوه بر ایجاد انگیزه در این راستا برداشتن موانع را داشتن هدف های والایی که در نظرشان نقش بسته ، عنوان نماید چرا که این مسیر نیاز به همت والایی دارد که بوسیله ان می توان به دف رسید.

 در انتهای برنامه نیز با حضور مهندس حمیدی، مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات  استان البرزو مهندس خیری، معاون اجتماعی شهرداری کرج، از مهمانان رویداد تقدیر بعمل آمد.


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
استارتاپ گردشگری پارک البرز کارآفرینی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.