کد مطلب : 31802 / تاریخ ثبت : 1397/03/12-10:36
ابراهیم نوروزی فر مطرح کرد:

بهره مندی اصحاب رسانه البرز از تسهیلات 70میلیون ریالی خرید فرش/ تسهیلات ویژه اعضای بسیج رسانه البرز در راه است

رییس سازمان بسیج رسانه البرز گفت: در جهت اعتلای تسهیلاتی اعضای بسیج رسانه البرز، طبق تفاهمنامه با بازار بزرگ فرش آریانا ، اعضای محترم می توانند از تسهیلات 70 میلیون ریالی جهت خرید فرش از این بازار بهره مند گردند

به گزارش خبرنگار خبر صنعت،
رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز در گفتگو با خبرنگار خبر صنعت، از ارائه تسهیلات و خدمات وِیژه به اعضای سازمان بسیج رسانه البرز در سالجاری خبرداد و اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه البرز در راستای ارائه خدمات معیشتی به خبرنگاران اقدامات وِیژه ای در دستور کار خود قرار داده است.

نورزی فر از انعقاد تفاهمنامه با بازار بزرگ فرش آریانا خبر داد و تصریح کرد: طبق این تفاهمنامه اصحاب رسانه عضو سازمان بسیج رسانه استان می توانند از تسهیلات نقد و اقساط این بازار استفاده نمایند.

رییس سازمان بسیج رسانه البرز در ادامه خاطرنشان نمود: اعضای بسیج رسانه استان با ارائه معرفی نامه از سوی سازمان بسیج رسانه استان می توانند از تسهیلات هفتاد میلیون ریالی بازار بزرگ فرش آریانا استفاده نمایند. علاوه بر آن طبق تفاهمنامه فوق اعضای محترم می توانند انواع فرش دستباف و ماشینی ایرانی و خارجی را در اقساط 15 ماهه بدون پیش پرداخت و بهره ای در فاکتور خریداری کنند.

وی در ادامه تاکید نمود: قابل ذکر این که، هزینهحمل ونقل اجناس خریداری شده جهت اصحاب رسانه سازمان بسیج رسانه رایگان خواهد بود.

محور دیگر سخنان نوروزی فر به انتعقاد تفاهمنامه فی مابین فروشگاه های لوازم خانگی و مبلمان با بسیج رسانه بود که در این راستا اعلام نمود: از جمله اهداف سازمان بسیج رسانه استان البرز در سالجاری انعقاد تفاهمنامه میان فروشگاه های لوازم خانگی و میلمان خواهد بود تا  به موجب آن اعضای سازمان بسیج رسانه  استان  بتوانند لازم مورد نیاز خود را به صورت نقد و اقساط با تسهیلات ویژه تهیه نمایند.

نوید بخش گفتمان رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز تسهیلات ویژه جوانان عضو بسیج رسانه استان جهت امر ازدواج بود که اذعان نمود: جوانان عضو بسیج رسانه البرز چنانچه در سالجاری در شرف امر ازدواج  باشند می توانند از تسهیلات ویژه خرید لوازم منزل بهره مند گردند.

نوروزی فر در پایان تاکید کرد: سازمان بسیج رسانه استان البرز در نظر دارد طی سالجاری به معیشت اصحاب رسانه نیز اهتمام  ورزد.

شایان ذکر است پیش از این سازمان بسیج رسانه توانسته در راستای ارائه خدمات و تسهیلات به اعضای بسیج رسانه اقدامات مبسوطی صورت دهد که از جمله انها می توان به:  بیمه تکمیلی، انعقاد تفاهمنامه با هتل های مشهد مقدس، استفاده از مکان های ورزشی وبرگزاری اردوهای زیارتی و.. اشاره نمود.
مسیحا( محبوبه) اقتداریان


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
تسهیلات بازار فرش 70 میلیون بسیج رسانه نوروزی فر
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.