کد مطلب : 31800 / تاریخ ثبت : 1397/03/05-23:20
مدیر عامل فرودگاه بین المللی پیام :

تبادل اطلاعات و دسترسی به تکنولوژی روز دنیا الزامی ست

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام : یکی از ابزارهای پیشرفت و توسعه در تمامی دنیا دسترسی و دریافت اطلاعات و بروز شدن دانش در حوزه فناوری است که این ابزار دانش و فناوری وجه تمایز کشورهای پیشرفته با سایر کشورهاست


به گزارش خبرنگار خبرصنعت، دکتر سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در نشست  مسوولان دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان ، حوزه آموزشی این دانشگاه را ارزشمند برشمرد و اظهار کرد : حوزه آموزشی دانشگاه فوق الذکر جزو حوزه های ارزشمند  و تخصصی در سطح کشور و استان می باشد و همین دو مولفه کافی است تا   برای کشور و پیام فرصت خوبی بشمار آید.
 
زرندی در ادامه خاطرنشان کرد: مجاورت دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان با منطقه آزاد اقتصادی پیام  می تواند برای دو طرف مفید و یک تعامل دو طرفه ایجاد نماید و این یک فرصت بینظیر برای تحقق اهداف دانشگاه و منطقه اقتصادی پیام بحساب می آید.
 
زرندی تبادل اطلاعات و دسترسی به تکنولوژی های روز دنیا را ضروری دانست و تصریح کرد:  یکی از ابزارهای پیشرفت و توسعه در تمامی دنیا دسترسی و دریافت اطلاعات و بروز شدن دانش در حوزه فناوری است که این ابزار دانش و فناوری وجه تمایز کشورهای پیشرفته با سایر کشورهاست.لذا پیشنهاد بنده این است که، اگر بدنبال رشد و تعالی دانش و فناوری هستید باید با شرکای خارجی نیز وارد همکاری و فعالیت شوید و در حوزه انتقال دانش روز فعالیت کنید.
 
عالی ترین مقام مسوول در منطقه ویژه اقتصادی پیام  حوزه MRO را یک صنعت با اهمیت برای پیام تلقی نمود و اظهار داشت : خدمات تعمیرات هواپیما MRO ، یک بخش کلیدی برای پیام محسوب می شود و  توسعه  فضای MRO  بسیار ارزشمند می باشد و می طلبد  اقدامات صورت گرفته با افق چشم اندازی که برای آن ترسیم نموده ام  همخوانی داشته باشد. 
 
جذب شرکای خارجی در حوزه MRO دیگر محور تاکیدات زرندی بود که در ادامه خاطرنشان کرد: وی افزود، در بازدیدهایی که از کشورهای خارجی در حوزه MRO داشتم با آنچه که ما در حال انجام آن هستیم تفاوت خیلی زیادی وجود دارد و پیشنهاد می کنم در این حوزه نیز شرکای خارجی جذب نمایید و انتقال تکنولوژی را از این مسیر دنبال نمایید.
 
 مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکید کرد: اقداماتی که ما در این حوزه در حال انجام آن هستیم به نظرم لبه تکنولوژی محسوب می گردد و باید به MRO عمق بیشتری بدهیم . از سویی می توانیم با جذب شرکت های خارجی که علاقمند به فعالیت در حوزهMROآنهم در ایران را دارند به عنوان شرکای خود، دعوت نمایید. 
 
 

 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
فرودگاه پیام زرندی تکنولوژی هوانوردی فرصت
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.