کد مطلب : 31799 / تاریخ ثبت : 1397/02/31-13:44
تاکید وزیر صنعت معدن وتجارت

مبارزه با فساد؛ عدم امضای طلایی در سازمان صنعت معدن وتجارت/ البرز

معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان ها گفت: تسهیلات ویژه ای برای نوسازی صنایع در نظر گرفته شده است. امسال 74هزار میلیارد تومان اعتبار با نرخ سود 4 درصد برای نوسازی وبازسازی صنایع و تکمیل پروژه های بالای 60 درصد اقتصادی پیش بینی شده است
یه گزارش خبرنگار خبر صنعت آیین تودیع و معارفه روسای اسبق و جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با حضور معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان ها وزیر صنعت، معدن و تجارت، نماینده استانداری البرز و جمعی از مدیران و روسای استان روز دوشنبه 31اردیبهشت ماه در محل کنفرانس سازمان صنعت معدن البرز برگزار شد.
یونس الستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام آمادگی در راستای حمایت از تولید و ارائه تسهیلات اظهار داشت: البرز، استانی فعال و دارای ظرفیت های بسیار خوبی است. از این رو با تسهیلات ویژه امسال می تواند بیش از گذشته کسب توفیق کند.

وی افزود: یکی از اولویت های وزارتخانه مبارزه با فساد می باشد و امید این می رود در سازمان صنعت معدن و تجارت هیچ گونه امضای طلایی شکل نگیرد.

 معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان ها وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه  با اعلام این خبر که تسهیلات ویژه ای برای نوسازی صنایع در نظر گرفته شده تصریح نمود: امسال 74هزار میلیارد تومان اعتبار با نرخ سود 4 درصد برای نوسازی  وبازسازی صنایع و تکمیل پروژه های بالای 60 درصد اقتصادی  پیش بینی شده است.

 الستی گفت: در تبصره اشتغال و ارائه تسهیلات در این راستا،5 اولویت وجود دارد که سه  مورد آن به بخش صنعت، معدن و تجارت مربوط می شود.

وی ادامه داد: در بخش صادرات نیز هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در راستای حمایت از تولیدات صادرات محور صرف خواهد شد.

انتشار اوراق مشارکت سطوح اسلامی و رقابت پذیری در بازارهای بین المللی از  موضوعات مهم  مورد بحث الستی بود.

در بخشی دیگر دکتر شاهمرادی رییس جدید سازمان صنعت معدن وتجارت البرز در حاشیه این آیین اعلام کرد: خاک البرز دامنگیر است و بنده خود را فرزند این آب و خاک و البرزی می دانم.
وی افزود: من مدیر دولتی نیستم بلکه در خدمت صنایع و وا دل صنایع می باشم و درد آین حوزه را بخوبی می شناسم.
شاهمرادی خاطرنشان کرد: البرز مهد بزرگان صنعت، تولید و تجارت است و باید به این استان بشکل ویژه ای پرداخت.
عبدالله کامکار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استانداری البرز نیز در این مراسم عنوان کرد: فلسفه وجودی ما خدمت دادن  و خدمت گرفتن است. مراجعین ولی نعمتان ما هستند و باید آنان را دریابیم.
کامکار تصریح کرد: همانطور که گمرک دروازه اقتصادی محسوب می شود سازمان صنعت، معدن و تجارت علت و معلول توسعه اقتصاد کشور می باشد.
این مقام مسوول در استانداری البرز تاکید کرد: پست های مدیریت مانند اسب های عاریه ای اند که هر بار باید از روی آن پایین پرید.
در پایان مراسم تودیع و معارفه دکتر موفق و جانشین جدید سازمان دکتر شاهمرادی که پیش از این مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز بود برگزار گردید و در این میان لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به دکتر موفق از سوی اتاق اصناف و مدیران ارشد استانی اهدا گردید.
 
 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
تودیع معارفه موفق شاهمرادی الستی صنعت مبارزه
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.