کد مطلب : 31798 / تاریخ ثبت : 1397/02/28-21:58
سیروس شفقی در شورای اداری کمالشهر:

پرهیز از جلسات تشرفاتی، جلسات باید خروجی مثبت داشته باشد

فرماندار ویژه کرج گفت:بسنده کردن به برگزاری تشریفات و جلسات ادارات کافی نیست. بلکه باید به نوعی رفتار نماییم که خروجی جلسات ما را به واقعیت و هدف ممورد نظر دور نسازد. ما نیاز به جلسات تشریفاتی نداریمبه گزارش خبرنگار خبر صنعت، سیروس شفقی  فرماندار ویژه کرج ادر شورای اداری شهر کمالشهر، مسوولیت پذیری مسوولان را ارزش به مسند کاری خود دانست و  اظهارداشت: افرادی که برای کار خود ارزش قائل هستند و همواره به دنبال پیگیری نتایج آن باشند  از جایگاه ویژه ای برخوردار ند چرا که ارزش نهادن به مسند کاری  نشانه پذیرفتن مسولیت است.
 
شفقی با اشاره به برگزاری جلساتی تشریفاتی بدون خروجی مثبت در جهت روند توسعه و رشد شکوفایی شهری ، منتفی دانست و تاکید کرد: بسنده کردن به برگزاری تشریفات و جلسات ادارات کافی نیست. بلکه باید به نوعی رفتار نماییم که خروجی جلسات ما را به واقعیت و هدف ممورد نظر دور نسازد. ما نیاز به جلسات تشریفاتی نداریم. 
 
فرماندار ویژه شهرستان کرج  حضور مدیران ادارات در جلسات شورای اداری را امری مهم تلقی کرد و تصریح نمود:  همه ما واقف به این امر هستیم که، برگزاری جلسات شورای اداری در قالب حل و فصل مشکلات پیشروی شهری و  استانی است. پس بر کسی این مهم پوشیده نیست. لذا  بدین جهت است که، مدیران موظف به حضور در جلسات می باشند.
 
وی در ادامه با اشاره به نزدیکی برگزاری کمیته برنامه ریزی و تامین و توزیع اعتبارات سرمایه ای استان و شهرستان، بیان داشت: مدیران در اولویت بندی حوزه های ادارات متناسب با امکانات و وضعیت شهرستان باید دقت ویژه ای داشته باشند.
 
شفقی با تاکید بر  رفع مشکلات شهرهای اقماری  گفت:  با توجه به وضعیت  شهرهای اقماری، تصمیم گیری های جدیدی در سال جاری  اتخاذ گردیده تا  بتوان در راستای آن از افزایش مشکلات جلوگیری نماییم.
 
 شفقی در بخش دیگری حضور سرمایه گذاران را در انجام پروژه های شهر و استان ضروری دانستو یادآور شد:  با توجه  به توان و مدیریت اقتصادی سرمایه گذاران می توان با دعوت به مشارکت آنان اتفاقات خوبی را  در  اجرایی شدن پروژه های شهر کمالشهر رقم زد.همین امر باعث می شود تا خلاء کمبود بودجه و اعتبار شهرداری کمالشهر نیز مرتفع گردد. 
 
وی اضافه کرد: تمامی شهرهای استان برای ما به یک اندازه اهمیت دارند و برای یکایک آنها در تلاش هستیم که گام های موثری برداشته شود.
 
معاون استاندار البرز  با بیان اینکه درخواست اهالی شهر کمالشهر مبنی بر احداث ایستگاه مترو بجا می باشد اظهار داشت: با پیگیری بعمل آمده موضوع احداث ایستگاه کمالشهر در آخرین شورای ترافیک استان مورد موافقت قرار گرفت و به مشاور مربوطه ابلاغ شد   این نوید را نیز می دهم که ما صورت جدی پیگیر مسائل و مشکلات هستم و همواره برای رفع آنها با کمک سایر مسئولان تلاش خواهم کرد.
 
شایان ذکر است: پس از این نشست، معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج بازدیدی از مدرسه خیرساز ۲۴ کلاسه دکتر محمود بازدید بعمل آمد وهمچنین باشگاه ورزشی و درمانگاه شبانه روزی غدیر وابسته به مسجد ولیعصر( عج) در شهرک پیشاهنگی  نیز توسط فرماندار ویژه شهرستان کرج افتتاح شد.
همچنین طرح مسائل و درخواست هاى مردم پس از اقامه نماز مغرب و عشاء و اخذ تصمیمات لازم، از دیگر  رخدادهاى این بازدید بود.
 


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
شفقی= کمالشهر مسوولین مشکلات شورای اداری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.