کد مطلب : 31790 / تاریخ ثبت : 1397/02/21-23:07
عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه پیام

شرکت پیام پیشتاز رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال دراستان البرز خواهد شد

پیام اگر چه در سطح وظیفه و عملکردی یک دستگاه ملی قلمداد می شود، اما به لحاظ ژئوپولوتیک قابلیت تبدیل به موتور محرک توسعه اشتغال و رونق اقتصادی در استان را دارد.


به گزارش خبرصنعت، دکتر نادرثناگو مطلق، عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اعلام این مطلب اظهار داشت: عملکرد سالیانه در برخی از بخش ها پیشرفت بیش از ۱۰۰ درصدی نسبت به سال قبل را شاهد بوده که این مرهون داشتن برنامه و انگیزه بالای تیم مدیریتی جدید و همکاران ما در پیام می باشد.
عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان ساخت بنا داریم در سال ۹۷ بر اساس طرح جامعی که برای منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر گرفته شده درچهار بخش شهر فرودگاهی، شهر لجستیک، شهرسلامت و شهر ICT اقدامات خود را به پیش ببریم.
وی با اشاره به استقبال سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضوردرپیام افزود: در حال حاضر برای سرمایه گذاری در بخش های گوناگون پیام پیشنهادات مناسبی از سرمایه گذاران داریم که با در نظر گرفتن برنامه های توسعه شرکت و در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از کالای ایرانی درحال بررسی پیشنهادات هستیم، درحوزه فرودگاهی هیات های سرمایه گذاری از کشور کره جنوبی و چین آماده امضاء تفاهم نامه می باشند .
دکترثناگو مطلق یادآورد شد: در راستای توسعه زیرساخت ها بالغ بر هزار میلیارد ریال طرح عمرانی طی سال ۹۶ و ۹۷ در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در دست مطالعه و اجرا است.
دکتر ثناگو یادآور شد : با توجه به پتانسیل های بالقوه مجموعه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، پیوند استراتژیک با
پتانسیل های استان چه در بخش دستگاه های خدمات رسان و دولتی و چه بخش خصوصی، منشاء تحول موثر و بسیار پربازده برای مجموعه های همکار خواهد بود لذا از پیشنهادات سرمایه گذاران و صاحبان صنایع، مجموعه دانشگاهی، مجموعه مدیریت شهری و استانی در راستای توسعه پیام استقبال می کنیم.

 

 


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
فرودگاه ثناگو خدمات توسعه اشتغال منطقه ویژه پیام
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.