کد مطلب : 31788 / تاریخ ثبت : 1397/02/20-22:16
رونمایی از داروهای هپاتیت و ایدز در کرمانشاه

رقابت پذیری محصولات دارویی با کیفیت ؛ کسب امتیاز در بازار جهانی/

مدیر شرکت باختر بیوشیمی گفت:ر حال حاضر ۴۰ قلم از داروهای تولید شده در این شرکت با داروهای جهانی رقابت دارد و امسال سعی شده غالب مکمل های ورزشی، غذایی و گیاهی را به طور کامل در سبد محصولات داشته باشیم و به جد می توان اظهار نمود که، کشور از این لحاظ بی نیاز به واردات باشدبه گزارش خبرصنعت، بهمن فرازش  مدیر شرکت تولید داروی باختر بیوشیمی کرمانشاه  در مراسم رونمایی از چند داروی هپاتیت و ضد ایدز در مرکز تولید داروهای ضد ایدز باختربیوشیمی که با حضور وزیر بهداشت  صورت گرفت، اظهار کرد: شرکت باختر شیمی  از۲۹ سال پیش  در حالی ساختارسازی و بنا نهاده شده بود که بتواند با بهره گیری از توان دانشی و تخصصی  قدم های موثری را در راستای استاندارد سازی و اعتلای صنعت دارو بردارد.

مدیر شرکت باختر بیوشیمی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۵۰ قلم محصول در این شرکت تولید می شود، افزود: تلاش ما مبتنی بر الگوهای استاندارد جهانی است و مجموعه این تلاش ها در ۵ فار ایجاد شده است. همچنین تاکید می کنم از ۱۵۰ قلم محصول بیش از ۹۰ قلم آنها دارای تاریخ انقضای ۵ ساله است.

وی  کیفیت مواد تولیدی را مهم ترین مولفه این شرکت برشمرد و خاطرنشان کرد: از همان ابتدا هدف  اصلی ما دستیابی به مبحث کیفیت بوده است و در این راستا سعی بر این شد حتی در شرایط سخت و تحریم هابهترین مواد اولیه تهیه  گردد و به جد عنوان می کنم که  موردی یافت نخواهید کرد که، از منابع غیر کیفی استفاده کنیم.

فروزش افزود: داروهایی از جمله داروی ایدز، هپاتیت و ms  در این شرکت تولید می شود و طی ۵ سال گذشته در این راستا جزو برترین های  تولید آنها بوده ایم.

مدیر شرکت باختر بیوشیمی در بخش دیگری به راه اندازی شرکت مکمل دارویی اشاره کرد و گفت: در حال حاصر ۱۷ قلم محصول در دست تولید می باشد. به همین دلیل شرکت مکمل دارویی را که تنها شرکت تخصصی در زمینه مکمل ها به بهربرداری رساندیم.

رقابت پذیری محصولات  وتولیدات دارویی در بازار جهانی مضوعی بود که فروزش به آن معطوف گشت و تصریح کرد:  در حال حاضر ۴۰ قلم از داروهای تولید شده در این شرکت  با داروهای جهانی رقابت دارد و امسال سعی شده غالب مکمل های ورزشی، غذایی و گیاهی را به طور کامل در سبد محصولات داشته باشیم و  به جد می توان اظهار نمود که، کشور از این لحاظ بی نیاز به واردات باشد.

 
 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
کرمانشاه رونمایی شرکت باختر بیوشیمی ایدز هپاتیت
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.