کد مطلب : 31786 / تاریخ ثبت : 1397/02/09-03:03

بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران ، کارگروه های کارو واحدهای نمونه استان البرز

استاندار البرز در جشنواره امتنان از کارگران تاکید نمود: مناسبت های خاص چون هفته کارگر بهانه ای جهت بررسی عملکرد یک ساله و برنامه ریزی دقیق برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده در زمینه های مختلف می باشد

به گزارش خبرنگار خبر صنعت، پیش از ظهر امروز شنبه ( 8اردیبهشت ماه) بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران ، کارگروه های کارو واحدهای نمونه استان البرزکه با حضور استاندار البرز، رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه کشور،  مدیر کل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی البرز،نماینده  مردم کرج ، آسارا و اشتهارد درمجلس،  مسوولین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، رییس پارک علم وفناوری البرز و جمعی از مدیران و روسای شرکت های ذیربط با اداره کل کار و تعاون در محل سالن میلاد شهرداری برگزار گردید . 
استاندار البرز در جشنواره امتنان از کارگران تاکید نمود: مناسبت های خاص چون هفته کارگر بهانه ای جهت بررسی عملکرد یک ساله و برنامه ریزی دقیق برای دستیابی به اهداف پیش بینی  شده در زمینه های مختلف  می باشد.

دکتر نجفی  فضای کسب و کار در استان را فضایی نسبتا مناسب برشمرد و گفت: جای خرستدی است که از همین جا اعلام کنم فضای کسب و کار در البر فضای خوبی است و شرایط قابل فهمی دارد.بنده از مجموعه نظام بانکی راضی هستم و تا حدودی استان جایگاه خود را تامین نموده است.

 استان  البرز گام های مثبتی در جهت افزایش نرخ مشارکت و بهبود فضای کسب و کار برداشته  موضوعی بود که نجفی به آن پرداخت و افزود:  دستگاه ها باید با بهره گیری از طرح های قابل اجرا و بصورت  طرح محور از این دستاوردها حفاظت کرده و برای ارتقا جایگاه استان تلاش کنند. چرا که استان البرز در خصوص فضای کسب و کار از رتبه 29 به رتبه 8 ارتقاء یافته است.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه ها باید برنامه های خود را در خصوص افزایش نرخ مشارکت اقتصادی و ارتقا استان در خصوص فضای کسب و کار ارائه دهند چراکه صعود 21 پله ای البرز در این حوزه اقدام بزرگی بود که باید با برنامه ریزی صحیح حفظ، حراست و تقویت شود.

استاندار البرز با بیان اینکه استان البرز آماده جذب تسهیلات بیشتر جهت ایجاد شرایط تولید و محصولات با کیفیت ایرانی است ، تصریح نمود:  دستگاه ها باید در جهت جذب اعتبارات ویژه ملی جدیت بیشتری داشته باشند . سال گذشته اقدامات شایان توجهی در حوزه فضای کسب و کار استان صورت گرفت که این توفیقات با تلاش جمعی و برنامه ریزی دقیق محقق شد.

وی در بخش دیگری افزود:  برای تحقق شعار سال باید زمینه رقابت با کالاهای خارجی را تعدیل قیمت و با بالا بردن کیفیت کالاهای ایرانی فراهم اوریم. ما نمی توانیم با اجبار کالای ایرانی را خوراک سفره استفاده ایرانی ها نماییم تا مادامی که کیفیت کالای ایرانی ارتقا نیافته باشد.
 خلیلی مدیر کل تعاون کار رفاه اجتماعی نیز در بخش دیگری اذعان داشت: مدیران استان همواره در خط مقدم جامعه کارگری بوده اند.

وی افزود: جامعه کارگری استان البرز همواره دارای نجابت و صبوری در مسایل استان بوده اند و در راستای همراهی و همفکری جامعه کارو تلاش و تشکیلات کارگری استان با مسوولین و مدیران استانی منجر به رشد شاخص های  اختصاصی و اشتغال، رونق تولید و کسب رتبه اول امید به زندگی در کشور گردیده است.

شایان ذکر است در پایان ، طی آیینی از کارگران نمونه استان البرز از جمله: شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو، مجتمع صنعتی ماموت،شرکت مهندسی و ساخت بویلرمپنا، شرکت نواتیس طب، شرکت بسته بندی ایمان، شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا، شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا، کارگر نمونه کشاورزی، همچنین از گرو های کار نمونه استان ، واحدهای نمونه استان البرز  در سال 96 تجلیل و قدردانی شد.


 
مسیحا( محبوبه) اقتداریان
.چاپ مطلب
جشنواره کارگری گروه ها نمونه البرز استاندار خلیلی کار رفاه
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالبمطالب مرتبط

انتشار مطالب با ذكر منبع ( خبر صنعت ) بلامانع است.